Witajcie 🙂

Jakiś czas temu pisałam na blogu o swoich planach wydawniczych. Część z nich dość szybko udało mi się zrealizować. Przy każdej książce jest sporo pracy. Potrzebny jest czas, by napisać książkę, ale również, by ją zredagować. Ważnym punktem przy książkach dla dzieci są też ilustracje i tu przyszła mi z pomocą moja uzdolniona siostrzenica. I tak też powstała pierwsza z serii „Madzia i jej kredki” 😀 To wspaniałe przeżycie, gdy kolejna napisana przeze mnie książka trafia na półki księgarni. Chociaż są to bardziej e-półki 😉

Opis z okładki: Madzia to 9-letnia dziewczynka, która ma swój świat i swoje kredki. Codziennie uczy się czegoś nowego, choć uważa, że jest najmądrzejsza na świecie. Pierwsza z całej serii książeczek dla dzieci. Zabawna, ciekawa i ucząca propozycja do czytania dla dzieci.

„Madzia i jej kredki” jest już dostępna w formie książki drukowanej oraz e-booka w księgarniach Ridero ▶ ZAMÓW ◀ Książkę drukowaną można zakupić w dwóch wariantach: kolorowa i czarno-biała. E-book natomiast będzie dostępny niemalże we wszystkich księgarniach internetowych w przeciągu najbliższych tygodni.

Wkrótce będzie można zamówić książkę prosto od autora, gdy tylko dotrą do mnie pierwsze egzemplarze 🙂

Zamów egzemplarz książki

▶”Madzia i jej kredki – przepraszam” ◀

Pozdrawiam

Kmacisia ❤