Witajcie 🙂

Modlitwa do Maryi Królowej Niebios, to modlitwa wyjątkowa. Dzielę się nią z Wami właśnie dzisiaj, ponieważ w tą niedzielę jest święto Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski. Być może, niektórym nie będzie się to zgadzać, ale mam mocne przekonanie, by tą modlitwą właśnie się z Wami podzielić. Jest ona zawierzeniem i prośbą o życie w Królestwie Woli Bożej. Myślę, że teraz, bardziej niż w innym czasie jest to potrzebne.

Do Królowej Niebios

O życie w Królestwie Woli Bożej

Niepokalana Królowo, moja Niebieska Matko przychodzę na Twoje matczyne kolana, żeby wtulić się w Twoje matczyne ramiona, jako Twoje ukochane dziecko i poprosić Cię najgorętszym ze spojrzeń, w tym miejscu poświęconym Tobie o największą z łask, ażebyś mi dozwoliła żyć w Królestwie Woli Bożej.

Święta Mamo, Ty, która jesteś Królową tego Królestwa, pozwól mi żyć w nim, jako Twoje ukochane dziecko, ażeby ono już więcej nie było bezludnym, ale zaludnionym przez Twoje dzieci.

Dlatego też, Suwerenna Królowo, ja powierzam się Tobie, abyś mogła pokierować moimi krokami do Królestwa Woli Bożej. I gdy z całych sił trzymam Twoją matczyną rękę, Ty będziesz kierowała całym moim jestestwem ku życiu nieskończonym życiem w Woli Bożej.

Ty będziesz moją Mamą i Tobie jako mojej Mamie, ja zawierzam moją wolę, abyś mogła wymienić ją na Wolę Bożą i w ten sposób mogła być pewną, że nie opuszczę Jej Królestwa.

Dlatego też proszę Cię oświeć mnie, abym mogła/mógł zrozumieć, co to znaczy Wola Boża.

Zdrowaś Maryjo…