Witajcie kochani 🙂

Weszliśmy w okres bożonarodzeniowy, za chwilkę skończy się nam stary rok i zaczniemy robić sobie wielkie, i małe postanowienia noworoczne. Ja również mam swoje życzenia, ale do Was 🙂 😉 Chciałabym podsumować ostatnie tygodnie, miesiące, a nawet lata, jeśli się da 😉 Do tego potrzebuje Waszej opinii 🙂 W końcu to, co piszę na blogu, kieruję do moich kochanych czytelników 🙂 W ostatnim czasie wiele się wydarzyło. Wydałam pięć książek przez dwa lata, na blogu powstały nowe strony, a w czasie adwentu na blogu pojawiał się codziennie kalendarz adwentowy.

Zadaje sobie jednak pytanie, czy to wszystko? Czy coś jeszcze? Czy może czegoś jest za dużo? I tu wkraczacie Wy 😉 Proszę, abyście odpowiedzieli na te pytania od swojej strony, jak Wy to widzicie.

Czy według Was blogu potrzebne są zmiany? Może czegoś jest za dużo albo za mało? Co byście chcieli tu jeszcze zobaczyć? A także, co myślicie o powszechnej formie kalendarza adwentowego, czyli kartka z kalendarza na każdy dzień, zbliżona formą do kalendarza adwentowego?

Bardzo proszę, byście odpowiedzi wpisywali w komentarzach pod tym wpisem lub po prostu napisali do mnie maila: kontakt@kmacisia.blog 😉 Chętnie poznam Wasz punkt widzenia, a może powstanie z tego coś zupełnie nowego 😉

Z góry Wam wszystkim dziękuję ❤

Pozdrawiam

Kmacisia ❤