Witajcie 🙂

Powoli kończy się nam październik. Przed nami jeszcze listopad i już zaraz grudzień. Miesiąc intensywnych przygotowań do świąt Bożego Narodzenia. Warto jednak zacząć przygotowania wcześniej. Jakiś czas temu dzieliłam się z Wami pięknymi dekoracjami bożonarodzeniowymi. Rękodziełami wyjętymi spod ręki mojej zdolnej mamy. Przyszedł czas na drugą część i to jeszcze piękniejszych dekoracji.

Dekoracje widoczne na zdjęciach zostały wykonane z szyszek, orzechów włoskich, sznurka jutowego, koralików, metalowych serduszek, platform styropianowych, filcu, sztucznych gałązek świerku.

Widoczne na zdjęciach stroiki i zawieszki są miłą, i przyjemną dla oka ozdobą świąteczną. Nadają miły nastrój wnętrzu, a zawieszki niezwykły charakter choince, na której wkrótce zawisną.

Moi drodzy, jeżeli, któraś z dekoracji Was zainteresowała, to zapraszam do kontaktu przez >>>formularz kontaktowy<<< lub podany na tej samej stronie numer telefonu. 🙂 Udzielę wszelkich potrzebnych informacji. 😉

Kochani, ściskam Was gorąco i pamiętajmy, że te inne dekoracje, to tylko ozdoba zewnętrzna. Warto zadbać szczególnie o ozdobienie swojego serca. 🙂 ❤

Pozdrawiam

Kmacisia ❤