Witajcie 🙂

Moi Kochani! Ostatnio podzieliłam się z Wami modlitwą zanurzenia we Krwi Chrystusa. Dziś mam dla Was równie piękną modlitwę. W tym jakże prostym tekście można odnaleźć siebie i wielką miłość Jezusa do każdego człowieka.

MODLITWA UWIELBIENIA NAJDROŻSZEJ KRWI CHRYSTUSA

O, jakże piękna jesteś Krwi Najświętsza Chrystusa, jak radosna jesteś, miłości wieczna, pełnia przebaczenia i łaski. Wszystko popłynie ku Tobie, Najświętsza Krwi Chrystusowa. Wszyscy uznają Cię za źródło zbawienia i mocy.

O, jakże jesteś słodka Krwi Najświętsza Boga-Człowieka, która schorzałym duszom naszym przywracasz zdrowie. W Tobie, Krwi Najświętsza, jest zbawienie dusz naszych. O Święta Krwi miażdżona gwoździami grzechów naszych i złością, płynęłaś i płyniesz z Najświętszego Ciała Chrystusa Pana. To myśmy miażdżyli Twoje Ciało Najświętsze naszymi grzechami. O Krwi, o potęgo unosząca świat ku wyżynom Bożym, unosząca dusze nasze. O Krwi, zdroju łaski i przebaczenia Bożego. O Krwi najchwalebniejsza, która obmywasz serca z grzechów, uciszasz burzę umysłów naszych. O Krwi Najświętsza, która gasisz ogień zła i brudu. O Krwi Najświętsza Chrystusa Pana, jedyny życiodajny zdroju – nakarm i napój nas, byśmy wszyscy osiągnęli zbawienie wieczne. Amen.