Witajcie 🙂

Tytuł brzmi poważnie, ale mam nadzieję, że te plany na planach się nie skończą 🙂 W ostatnim czasie spod mojej ręki wychodzi sporo tekstów. Nowe bajki, romanse i świadectwa. Tak naprawdę niewiele z tego publikuje. Chciałabym dzielić się tym poprzez książki drukowane i e-booki. Na blogu dalej będę publikować teksty do czytelni, lecz jako przedsmak czy nawet dobra zagryzka, by narobić innym smaku 😉 Poniżej przedstawię kilka najbliższych pozycji, które wkrótce zostaną wydane.

  1. Madzia i jej kredki

To już było, prawda? Ale nie do końca. Ta książkowa pozycja zostanie wydana seriami w cienkich, ilustrowanych książeczkach. Perypetie 9-latki, która ma swój świat i swoje kredki. Jest przemądrzała, wręcz że najmądrzejsza na świecie, a przynajmniej tak jej się wydaje. Każdego dnia uczy się czegoś nowego: należy pamiętać o słowie przepraszam, trzeba umieć się dzielić i myśleć o innych, a także czasem okazje się, że dorośli nie potrafią ze sobą rozmawiać i po prostu kłamią. Zabawna i mam nadzieję ucząca propozycja książki dla dzieci. Na blogu pojawią się łącznie 3 części z serii.

2. Mój Kopciuszek

Ta historia pojawiła się w całości na blogu, jednak również doczeka się wydania książkowego. Jak jednak wyżej napisałam o robieniu smaku, to ci, którzy chcieliby wrócić do całego tekstu, nie będą już mieli takiej możliwości. W czytelni pozostaną tylko trzy pierwsze fragmenty, a całość będzie dostępna w formie drukowanej oraz e-booka już niedługo. A tak dla przypomnienia, nie wiadomo, kto tak do końca jest tym Kopciuszkiem. Pewien książę musi ciężko pracować, by powrócić do łask swego ojca i zarazem króla. Pewna szlachcianka ma nad sobą macochę z zadartym nosem, a także dwie bardzo nieprzyjemne i leniwe, przyrodnie siostry. Oboje spotykają się na drodze do szczęścia, lecz to nie książę odmienia życie dziewczyny na lepsze.

3. Widzę Boga w codzienności

I znowu o tym Bogu, prawda? 😉 Uwielbiam o Nim mówić i pisać. Nie każdy jak wiadomo, musi się ze mną zgadzać. Bez względu na poglądy szanujmy się nawzajem. A przechodząc do sedna, to jest to zbiór blogowych świadectw i tych, o których Wam nie pisałam. Bóg działa, uzdrawia, prowadzi, powołuje, błogosławi. Przysyła ludzi do pomocy, a czasem po prostu sam dolewa niebieskiego paliwa i auto jedzie z pustym bakiem. W skrócie Bóg jest niesamowity, a ta książka to nie teologia, a doświadczenie Bożej miłości w codzienności.

4. Książka z przepisami

Nie jest to ostateczny tytuł tej książki, ale z pewnością będzie zawierać przepisy. Barwna książka z pomysłami na ciasta, proste ciasteczka oraz skomplikowane torty. Być może ukaże się w seriach, ale nie jest to jeszcze przesądzone. Powinna pojawić się jeszcze w tym roku.

5. Bez tytułu

Ta książka powstaje od połowy kwietnia tego roku i w sumie nie wiem, czy uda mi się ją wydać w tym roku. Jest to propozycja dla dorosłych. Historia pisarki, która odnosi sukces i wraca w rodzinne strony, by wspomóc lokalną społeczność. Postanawia ulokować część swoich pieniędzy w klubie sportowym. Tam spotyka dawnego kolegę ze szkoły, choć z początku nie są sobą zainteresowani, to wszystko się zmienia. Szybko się okazuje, że to za sprawą właściciela klubu, który zobaczył w niej dojną krowę. Nie wiadomo jednak, co wydarzy się dalej. Naprzeciw siebie staje dobroć i postęp. Ułożona, wierząca i delikatna dziewczyna oraz pewny siebie, zakłamany chłopak z kłopotami finansowymi.

Tak jak pierwsza wydana przeze mnie książka „Siedem dni do zakochania”, tak i te zostaną wydane przez wydawnictwo Ridero. Nad książkami pracuje sama. Teksty są autorskie, tak samo i zawarte w przyszłych książkach zdjęcia. Ilustracje do bajek przygotowuje wspólnie rodzinna drużyna – l_asiiik oraz Agnieszka.R, ja je tylko potem obrabiam w komputerze 😉

Mam nadzieję, że dostrzeżecie w tym coś dla siebie i tak jak ja, będziecie czekać ze zniecierpliwieniem na wydanie każdej z tych książek.

Pozdrawiam

Kmacisia ❤

P.S.

Nie wszystkie zaprezentowane zdjęcia trafią na okładki.